„Drogowe spółki specjalnego przeznaczenia” obiektem zainteresowań adw. Małgorzaty Kozłowskiej

Artykuł „Drogowe spółki specjalnego przeznaczenia” autorstwa adwokat mgr Małgorzaty Kozłowskiej i mgr Anny Oranowskiej opublikowano w sierpniu 2016 r. w miesięczniku naukowo – technicznym stowarzyszenia inżynierów i techników komunikacji RP „Przegląd Komunikacyjny”.

Adwokat Małgorzata Kozłowska wraz z mgr Anną Oranowską przedstawiają historię powstania spółek specjalnego przeznaczenia i formę prawną ich istnienia. Na dalszych stronach publikacji autorki analizują zagadnienia dotyczące celów działalności drogowej spółki specjalnego przeznaczenia i sposobów ich realizacji, omawiają także formę prawną tych podmiotów, by finalnie zaprezentować Państwu plany powoływania takich spółek na najbliższe lata i perspektywy z nimi związane.

Zainteresowanych zapraszamy do zakupu ww. publikacji wydawanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej i lektury artykułu, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z zespołem Kancelarii Prawnej Leader Lawyers Adwokat Małgorzata Kozłowska.

2 komentarze

  1. Bardzo interesujący artykuł dotyczący problematyki spółek specjalnego przeznaczenia, polecam jego lekturę!

  2. Autorki przytaczają rzeczowe informacje o spółkach drogowych, jak i dokładnie opisują zarówno zagadnienia związane z procesem ich funkcjonowania jak i kwestie techniczne bądź funkcyjne.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *