Leader Lawyers współpracują z Vademecum

Kancelaria Prawna Leader Lawyers od stycznia 2016 r. podjęła współpracę z firmą szkoleniową VADEMECUM- KONFERENCJE I SZKOLENIA SP. Z O.O.

Wierzymy, że wspólnie uda nam się zorganizować i przeprowadzić szkolenia o tematyce prawnej, które będą stanowiły niezbędną pomoc dla podmiotów stosujących prawo                   w praktyce.

Spółka VADEMECUM może poszczycić się 20-letnim stażem na rynku usług szkoleniowych     i doradczych. To ponad 46 tys. zadowolonych uczestników szkoleń z blisko 5 tys. firm. Współdziałanie naszej Kancelarii z potentatem na rynku szkoleń jest dla nas wyzwaniem, ale również inspiracją i asumptem do ciągłego śledzenia zmian w prawie.

Obecnie Kancelaria Prawna Leader Lawyers i VADEMECUM- KONFERENCJE I SZKOLENIA zapraszają na szkolenie „PROGRAM RODZINA 500+ Z PERSPEKTYWY ORGANU ADMINISTRACYJNEGO. Przesłanki, procedura i terminy wypłaty świadczeń. Teoretyczne         i praktyczne aspekty stosowania prawa.”

Więcej na temat szkolenia znajdziecie Państwo pod adresem: http://www.vade.com.pl/szkolenia/szkolenia-dla-instytucji-publicznych/program-rodzina-500-z-perspektywy-organu-administracyjnego./513

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *