O nas

Wybór Kancelarii i odpowiedniego profesjonalnego pełnomocnika to dla Klienta Indywidualnego jak i Biznesowego nie lada wyzwanie. Obecnie na 100 tysięcy mieszkańców przypada w Polsce ok. 100 prawników z uprawnieniami radcy lub adwokata [1]. Dlaczego zatem spośród ok. 53.000 profesjonalistów świadczących usługi na rynku prawnym warto wybrać właśnie Nas? Powodów jest co najmniej kilka:

1. Prawo to Nasza pasja.

Studia prawnicze, a następnie wstąpienie w szeregi adwokatury to nie rodzinna tradycja, ale Nasz świadomy wybór.

2. Motywuje Nas działanie.

Każda sprawa to dla Nas wyzwanie, nie ma dwóch identycznych spraw. Dlatego zawsze proponujemy indywidualne rozwiązanie problemu.

3. Lubimy rozmawiać, również w językach obcych.

Uważamy, że osobiste spotkanie z Klientem jest nie tylko najważniejszym źródłem wiedzy o sprawie. Pozwala Nam ono poznać potrzeby Klienta oraz nawiązać z nim indywidualny kontakt. W końcu w zawodzie adwokata ważne jest zaufanie. Oferujemy kompleksową obsługę prawną w języku polskim, angielskim, francuskim, niemieckim oraz japońskim.

4. Patrzymy perspektywicznie.

Naszą Kancelarię tworzy dwóch prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala spojrzeć na powierzoną sprawę z różnych perspektyw i wybrać najlepsze rozwiązanie.

5. Gramy zespołowo.

Tylko gra zespołowa pozwala odnieść sukces. W ramach Kancelarii współpracujemy
z komornikiem, psychologiem, doradcą podatkowym, księgowym oraz tłumaczem języka japońskiego po to, aby jak najlepiej zadbać o Państwa interesy.

6. Jesteśmy dyspozycyjni.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w dogodnych dla Państwa godzinach. W przypadku umówionych wcześniej spotkań nie straszne nam godzinny poranne ani wieczorne. Za to w weekendy cenimy swój prywatny czas. W drodze wyjątku możliwe umówienie spotkania w sobotę przy czym obowiązuje wówczas strój casualowy, a nie businessowy (zarówno Mecenasa jak i Klienta).

7. Jesteśmy europejczykami.

Jako obywatele Unii Europesjkiej poza prawem krajowym jesteśmy zobowiązani znać prawo wspólnotowe. Adwokat Małgorzata Kozłowska dzięki stażom w instytucjach europejskich (Parlament Europejski w Strasburgu, Rada Unii Europejskiej w Brukseli), studiom zagranicznym (studia na Uniwersytecie w Strasburgu, Amiens i Limoges) oraz działalności w organizacjach międzynarodowych (Fair Trials International) swobodnie porusza się w tych zagadnieniach.

8. Lubimy się.

Prawnicy tworzący Kancelarię Prawną Leader Lawyers i osoby z nimi współpracujące to na co dzień profesjonaliści w swoich dziedzinach. Prywatnie jest to grupa osób, które się lubią i szanują oraz ufają sobie, co przekłada się na relacje zawodowe w pracy i podejście do spraw Nam powierzonych.

[1] http://blog.naveo.pl/2014/07/11/prognozy-rynku-uslug-prawniczych/